#
ARMİS YATAK

Eylül 2018 itibariyle İzmir Torbalı'daki yeni tesislerine taşınarak üretim parkuru ve depolama alanı 3 kat arttırıldı. Yeni, enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla ergonomik, konforlu ve sağlıklı uyku için dünya standardında ürünler üretiyor. Trendleri ve çağdaş üretim tekniklerini yakından takip ederek son teknolojik makine parkurunda,yatak,baza,başlık,yorgan,yastık ve uyku seti üretimi yapıyor. 160 çalışanı ile Türkiye genelinde 600 noktada satış yapıyor. Yatak gruplarında Luxury, Comfort, Innovative ürün serilerinin yanı sıra gen. grubu yatakları da yer alıyor. Paket yay sistemi ile üretilen yatakları, birbirinden bağımsız hareket edebilme yeteneği sayesinde çiftlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini önlüyor. Çok Amaçlı Yatak Grubu ile otel ve hastanler için özel üretim yapıyor. Avrupa,Ortadoğu ve Afrika gibi farklı coğrafyalarda bulunan 20'ye yakın ülkeye ihracat yapıyor. Her geçen gün Armis Yatak tercih eden ülke sayısı giderek artıyor. Genç bir marka olmasına rağmen kalitesi, kullanıldığı ileri teknoloji ve çağdaş tasarım detayları ile sektöründeki lider markalar arasında yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Detaylar İçin
#
ARTEMİS HALI

İlhamımızı mitolojinin en güçlü kadın karakteri Artemis’ten aldık. Artemis’in eşsiz ve güçlü enerjisi halıya yansısın istedik.2012 yılında bu anlayışla çıktığımız yolda gücü, yenilikçi bakış açımızla birleştirdik ve zamanın ilerisinde halı koleksiyonları ürettik. Ar&Ge’ye yaptığımız yatırımlarla son teknoloji dokuma tekniği ile halıdaki tozlanmayı yüzde 74'e varan oranda azalttık. Özgün tarzda hazırlanan koleksiyonlarımızı bugün 1500’den fazla satış noktamızda müşterilerimizle buluşturuyoruz. 2021 yılına özel hazırladığımız dokuz farklı koleksiyonla dünya trendlerini halıya taşıdık. Her biri farklı renklerde ve tarzda tasarlanan Season, Samoa, Bella, Couture, Ariana, Vanessa, Corfu, Capella ve Alia koleksiyonlarımızda bu yılda en çok tercih edilen halı markası olmaya devam edeceğiz.

Detaylar İçin..
#
ETROFİL

Son teknoloji ile üretim yapan ve 20 milyon Euro yatırımla 2017'de yeni fabrika üretime geçti. 15 bin metrekare alanda üretim yapıyor. Üretilen elyaflar uluslararası ve ulusal piyasada kalitesi ile kendini kanıtlamış seçkin firmalar tarafından tercih ediliyor. 250 kişilik çalışanı ile 750 ton yün karışımlı iplik, 1200 ton el örgü üretimi yapıyor. Elyaf, triko ve yün üretim parkurlarının yanı sıra boyahane tesisi de yer alıyor. Ekolojik geridönüşümlü Recycled İplikler, Cashmere Karışımlı, Angora&Mahair Karışımlı, Cotton(Pamuk) Karışımlı, Yün Karışımlı, Napoli İplik Serisi(Wool, Viscose, Polymide)'nin yanı sıra Sentetik Karışımlı kaliteler, Dokuma Grubu için üretilen iplikler; Wool-Polyester, Wool-Polyester-Cotton, Recyled İplikler üretiyor. Çevreye duyarlı üretim gerçekleşiyor. Çevre koruma bilincinin geliştirilmesi amaçlı "geri dönüşümlü" iplikler üretilmesi konusunda çalışmalar yapıyor. Üretimin %95'ini ihraç eden Etrofil, bir çok ülkeye ihracat yapıyor. İhracat ağını daha da genişletmek için çalışmalarına devam ediyor. Yeni teknolojilerle kendini geliştiren, kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla sektörde büyümeyi hedefliyor.

Detaylar İçin..
#
DOĞU TAŞIT

Doğu Taşıt, Gaziantep ve Kilis illerinde bulunan araç muayene istasyonlarının işletmeciliğini yapmaktadır. Bu illerde yetkili ve tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Detaylar İçin..