HAKKIMIZDA

ACME Holding, İplik ve El Örgü Yünleri, Halı, Yatak ve Yan Ürünleri üretiminde, Araç Muayene ve Antr Hizmetleri sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli Büyüyen, Dinamik ve alanında Uzman kadrosuyla doğru ve etkin büyüme stratejilerini geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

Markalarimiz:Etrofil İplik, Doğu Taşıt Araç Muayene İstasyonları, Artemis Halı ve Armis Yatak’tır, Lokasyonlarımız: Yalova, Gaziantep, Kilis, Mersin ve İzmir’dir.

Acme Tekstil, 2002 yılından itibaren Yalova’da Etrofil markası ile 750 Ton/Yıl yün karışımlı iplik, 1200 Ton/Yıl el örgü üretim kapasitesiyle ve bünyesinde bulundurduğu Gaziantep'deki Boyahane tesisi ile Türkiye'de önder firma özellğini korumaktadır. Klasik ipliklerin yanı sıra % 100 organik, sertifikalı ve geri dönüşümlü iplikler üretirken çevre koruma bilincinin oluşmasına son derece önem vermektedir. Amerika, Rusya ve Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Doğu Taşıt, 2007 yılından beri Gaziantep ve Kilis illerinde bulunan araç muayene istasyonlarının işletmeciliğini yapmaktadır. Bu illerde yetkili ve tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamaktadır.

Artemis Halı, 2012 yılında Gaziantep'te kurmuş olduğu son teknolojik makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa bir sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. En çok tercih edilen halı markasının olmasının arkasında yatan nedenlerin başında modayı yakından takip ederek, her zevke uygun tasarımlar üretmesi gelmektedir. Yılların birikimiyle yeni, genç ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır.

Armis Yatak, 2017 yılında Yalova'da kurulduktan sonra Eylül 2018 itibariyle İzmir Torbalı'daki yeni tesisine taşınarak üretim parkuru ve depolama alanını 3 kat arttırmıştır.Yatak, baza, başlık, yorgan, yastık ve uyku seti üretimini sağlayarak Türkiye genelindeki 600 noktada satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Ergonomik, konforlu ve sağlıklı bir uyku için dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika gibi farklı coğrafyalarda bulunan 20’ye yakın ülkeye ihracat yaparak, ürünlerini ihraç ettiği ülke sayısını her geçen gün arttırmaktadır.