top of page

SOSYAL SORUMLULUK

Acme Holding olarak, sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz. Eğitim, çevre koruma ve toplumsal eşitlik gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Topluma katkı sağlayarak, sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.

GettyImages-1272319404_ravid.jpg

SOSYAL
SORUMLULUK

Acme Holding, doğanın korunması ve hayvanların refahı konusunda büyük bir sosyal sorumluluk hissi taşır. Doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve çevrenin korunması için çeşitli projelere destek verir. Ayrıca, yerel topluluklara yönelik eğitim ve bilinçlendirme programları düzenleyerek doğa ve hayvanların korunması konusunda farkındalık yaratır. Hayvan refahıyla ilgili olarak, sokak hayvanlarının rehabilitasyonu ve barınaklara destek sağlama gibi çalışmalar yapar. Bu sosyal sorumluluk projeleriyle hem doğal dengeyi korumayı hem de toplumun refahını artırmayı hedefler.

k_03173640_WhatsApp-Image-2022-10-03-at-16.54.09-1.jpg

GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL - MEHMET BATALLI ORTAOKULU 

Düşünme, anlama, araştırma ve sorun çözme yetkinliği gelişmiş; bilgi toplumunun gerektirdiği bilgi ve becerilerle donanmış; 21. Yüzyılın yaşam becerilerine sahip, Milli kültür ve değerlerini içselleştirmiş; Öğretmen, veli ve öğrencileriyle İletişime, paylaşıma ve işbirliğine açık sanat duyarlılığı ve becerisi gelişmiş; öz güveni, öz saygısı, hak, adalet ve sorumluluk bilinci yüksek; gayretli, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, barışçı, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan oluşturarak öğrencilere yaşam becerileri kazandırmak için sürekli öğrenme ortamları ve fırsatları sağlama misyonu ile Mehmet Batallı Ortaokulu kurulmuştur.

bottom of page