top of page

Vizyonumuz


Acme Holding olarak, kurumsal vatandaş bilinciyle yönettiğimiz markalarımızda güveni esas alıyor, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkeleriyle hareket ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, güven temelli ilişkiler kuruyor ve sürekli bir müşteri memnuniyeti için tutkuyla çalışıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde en iyiye ulaşmak hedefi doğrultusunda tutku ile çalışıyoruz. 

 

Misyonumuz

Değer Yaratma ve Kalite İle Hizmet

Acme Holding olarak, değer yaratma misyonuyla hareket ediyoruz. Bünyemizde bulunan markalarımızda ürettiğimiz her ürünle değer yaratmayı ve müşterilerimizin beklentilerine kalite ve iştiraklarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti ve sadakati, işimizin merkezinde yer alırken, teknolojiyi ve çağdaş üretim tekniklerini yakından takip ediyoruz.

Ayrıca, sanatsal faaliyetlere destek vererek, sanatın gücünü işimizin her alanında hissettiriyoruz. Teknolojiyi ve sanatı birleştirerek, sadece ürünlerimizde değil, aynı zamanda müşteri deneyiminde de fark yaratıyoruz. Acme Holding olarak, değer odaklı bir yaklaşımla hareket ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

 

Acme Beyaz Logo.png
bottom of page